I powiatowy Stół Gospodarczy

Z inicjatywy Starosty Powiatu Raciborskiego, Pana Grzegorza Swobody, w dniu 26 sierpnia 2021r., w Szymocichach w województwie śląskim, został zorganizowany I Powiatowy Stół Gospodarczy. Inicjatywa ma na celu zintensyfikowanie współpracy lokalnych przedsiębiorców oraz samorządowców.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Ambasadorem Niemiec w Polsce

Podczas długiego, czerwcowego weekendu, przy okazji wizyty w Opolu zorganizowanej przez Konsulat Niemiec w Opolu oraz Ambasadę Niemiec w Polsce mieliśmy przyjemność spotkać się z Ambasdorem Niemiec w Polsce, Panem Arndtem Freytagiem Von Loringhovenem.

Czytaj więcej...

Warsztaty pt. „Lightweight structures and technologies”

Centrum Projektowe Fraunhofera dla Zaawansowanych Technologii Lekkich w Politechnice Opolskiej, w dniach 23-24 lipca 2020 r. współorganizowało dwudniowe, międzynarodowe, warsztaty związane z konstrukcjami lekkimi. Uczestnikami warsztatów byli naukowcy z Instytutu Fraunhofera z Niemiec, pracownicy naukowi Politechniki Opolskiej...

Czytaj więcej...

Uczestnictwo oraz przedstawienie oferty i możliwości współpracy z FPC ALighT podczas Polsko-Niemiecko-Czeskiego Forum Kooperacji Firm

Uczestnictwo oraz przedstawienie oferty i możliwości współpracy z FPC ALighT podczas Polsko-Niemiecko-Czeskiego Forum Kooperacji Firm w dniach 26-27.11.2019 w Karpaczu. Przedstawienie działalności przez Grzegorza Stankiewicza oraz dra hab. inż. Piotra Niesłonego podczas spotkania dla przedsiębiorców z ponad 160 firm oraz jednostek otoczenia biznesu.

Czytaj więcej...